Porady w dobrym stylu Uwaga: trendy!

Na sportowo! Dobierz buty i dodatki 

stylizacje w sportowym stylu ze sneakersami

Stylizacja na sportowo pasuje nie tylko na siłownię czy spacer po parku, ale będzie idealna także na co dzień. Zapewnij sobie komfort i swobodę, ale zadbaj też o odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów stylizacji – m.in. butów, torby i innych dodatków. Taki look króluje nie tylko w klubach fitness, ale także na ulicach miast.

Sportowe stylizacje – modne i wygodne 

Sportowe ubrania i dodatki są niezwykle popularne również poza siłownią i klubem fitness – głównie wiosną i latem, gdy spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Postaw na komfort w najlepszym stylu podczas treningu, ale także na co dzień. Stylizacje na sportowo to modne i wygodne rozwiązanie – zobacz kolekcję CCC i zadbaj o swój look. Moda sportowa zapewnia swobodę, luz i lekkość stylu, a także modny image.

Buty sportowe

Buty sportowe są jednym z najważniejszych trendów już od kilku sezonów i zdecydowanie zdefiniowały modę na nowo. Ubierz się różnorodnie, łącząc i przełamując różne style – pozwól sobie na luz, zabawę i dobieraj dodatki z wyobraźnią.

Sneakersy, trampki czy tenisówki to najwygodniejsze obuwie na co dzień. Kolekcje New Balance, adidas, Puma czy innych marek dostępnych w CCC obejmują najróżniejsze modele – również w stylu smart casual. Możesz też dobrać do nich odpowiednie dodatki, aby uzyskać wyrazistą stylizację i podkreślić jej atuty. Zobacz torebki nerki, pojemne i praktyczne shopperki, plecaki, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria.

Jaką torebkę do butów sportowych wybrać?

Aby uzyskać ciekawy efekt, dobierz do obuwia sportowego designerską torbę – np. sportową, pojemną shopperkę, niewielką nerkę lub plecak. Możesz dopasować dodatki w podobnym stylu i kolorystyce albo na zasadzie kontrastu. W nadchodzącym sezonie królują buty jeszcze bardziej oryginalne i zwracająca uwagę wzornictwem.

Do butów na koturnie noś dużą torbę na co dzień, a do futurystycznych sneakersów na grubej platformie torebkę nerkę lub plecaczek w wersji mini. Jeśli zależy Ci na stylizacji bardziej formalnej, postaw na nerkę wykonaną ze skóry – modny dodatek prezentuje się również elegancko.

Zachowaj umiar

Sneakersy i tenisówki są wyjątkowo modne, ale jeśli chcesz je nosić do zestawów smart casual, nie przesadzaj z innymi sportowymi dodatkami. Dzięki tej złotej zasadzie nie zaburzysz charakteru całego ubioru. Zadbaj za to m.in. o biżuterię, staranny makijaż i manicure oraz fryzurę – każdy element ma znaczenie!

Zobacz także...